Budete-li potřebovat poradit, pište přes online podporu nebo na email obchod@hahn.cz. Děkujeme

Pěnící postřikovač Solo 303FA CLEANLine 1,25l (Viton)

Kód: 30331
Tip
Značka: SOLO
710 Kč 587 Kč bez DPH
Expedice do 3 pracovních dnů

Ruční pěnící postřikovač, objem: 1,25l, tlak max. 3 bar, pro použití kyselých čisticích kapalin a pro rozprašovací roztoků obsahující oleje nebo chlorované uhlovodíky (pH 1-7), vybaveno těsněním: FKM (Viton), bezpečnostní ventil, hmotnost: 0,5 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pěnící postřikovač Solo 303FA CLEANLine 1,25l

Ruční pěnící postřikovač Solo 303FA CLEANLine je vybaven těsněním FKM (Viton) pH 1-7 pro použití kyselých čisticích kapalin a je také vhodný pro rozprašovací roztoků obsahující oleje nebo chlorované uhlovodíky.

VarioFOAM patentované unikátní řešení. Již žádná nutnost měnění trysek nebo zbytečný kontakt s přípravkem (chemikálií) uvnitř postřikovače!

• Díky SOLO patentované zpěnovací trysce VarioFOAM lze velice snadno nastavit stupeň požadované vlhkosti pěny. Stačí pouze otočit nastavitelným kolečkem v požadovaném směru.
• Toto lze provádět také v průběhu aplikování bez nutnosti přerušování činnosti. Kolečko je dostatečně velké a přizpůsobené také práci v rukavicích. Jeho nastavitelné úrovně jsou:

Suché: Aplikovaná pěna je sušší a tedy více konzistentní Vlhké: Výsledkem je pěna s vyšším stupněm vlhkosti (na bázi „gelu“)

Kyselé přípravky ph 1-7 (FKM)

Přípravky na bázi kyselin mají velice široké využití a jsou v dnešní době již nedílnou součástí nejrůznějších odvětví. Efektivně jsou využitelné pro čištění a dezinfekci například komerčních budov nebo autoservisů. Stejně tak často jsou ovšem aplikovány za účelem odstranění nejrůznějších usazenin (např. vápno) a v neposlední řadě k odstranění a prevenci vůči bakteriím a mikrobům.

Jsou potřebné pro hygienické ošetření a úklid nemocničních pokojů, ordinací a sálů, toalet, koupelen, komerčních kuchyní, bazénech, saunách, šaten atd.

Pro modely Solo Cleanline nejsou problém ani přípravky na bázi olejů či rozpouštědel. Tyto chemické přípravky jsou ovšem vzhledem ke svému složení neaplikovatelné prostřednictvím klasických „zahradních“ postřikovačů (vzhledem k odlišnému provedení těsnění, trysek, nádrže atd.)

Z toho důvodu jsou všechny Solo CleanLine modely - určené pro kyselé přípravky - vybaveny FKM těsněním, které zabezpečuje jejich dlouhou životnost.

  • Objem nádrže 1,25l
  • Speciální SOLO štěrbinová tryska (pro plochý postřik) pro tvorbu kvalitní pěny
  • Lehká, pevná, průsvitná nádrž s viditelnou plnící stupnicí a velkým plnícím hrdlem
  • Snadné a rychlé tlakování až do hodnoty max. 3 bar
  • Bezpečnostní ventil pro uvolnění zbývajícího tlaku uvnitř nádrže
  • Ergonomické madlo s aretačním ventilem vhodné také pro práci v rukavicích
  • Zabezpečená stabilita díky třem opěrným podstavným bodům

Parametry pěnícího postřikovače Solo 303FA:

Bezpečnostní ventil Ano
Max. tlak 3 bar
Objem nádrže 1,25l
Materiál těsnění FKM pH 1-7 (Viton)
Tryska zpěňovací - pro plochý postřik
Hmotnost 0,5 kg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekční postřikovače Solo CleanLine
Hmotnost: 0.5 kg