Budete-li potřebovat poradit, pište přes online podporu nebo na email obchod@hahn.cz. Děkujeme

Pěnící postřikovač Solo 303FB CLEANLine 1,25l (EPDM)

Kód: 30332
Tip
Značka: SOLO
710 Kč 587 Kč bez DPH
Expedice do 3 pracovních dnů

ruční postřikovač, objem: 1,25l, tlak max. 3 bar, určeno pro použití alkalických (zásaditých) roztoků (pH 7-14), vybaveno těsněním: EPDM, bezpečnostní ventil, hmotnost: 0,5 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pěnící postřikovač Solo 303FB CLEANLine 1,25 l

Ruční pěnící postřikovač Solo 303FB CLEANLine je je vybaven těsněním EPDM (pH 7-14) a je určen pro použití alkalických (zásaditých) roztoků. Nabízí kapacitu 1,25 l a max. tlak postřiku 3 bar.

VarioFOAM patentované unikátní řešení. Již žádná nutnost měnění trysek nebo zbytečný kontakt s přípravkem (chemikálií) uvnitř postřikovače!

• Díky SOLO patentované zpěnovací trysce VarioFOAM lze velice snadno nastavit stupeň požadované vlhkosti pěny. Stačí pouze otočit nastavitelným kolečkem v požadovaném směru.
• Toto lze provádět také v průběhu aplikování bez nutnosti přerušování činnosti. Kolečko je dostatečně velké a přizpůsobené také práci v rukavicích. Jeho nastavitelné úrovně jsou:

Suché: Aplikovaná pěna je sušší a tedy více konzistentní Vlhké: Výsledkem je pěna s vyšším stupněm vlhkosti (na bázi „gelu“)

Zásadité přípravky ph 7-14 (EPDM)

Zbytky usazenin tuků a olejů představují vytrvalý problém v kuchyních a gastro-zařízeních, který je potřeba pravidelně a účinně řešit prostřednictvím zásaditých (alkalických) přípravků. Tyto látky mohou být využity také např. pro čištění skel, odmašťování komponentů v kovo-průmyslu, údržbu v autoprůmyslu, ale také nemocnicích, koupalištích apod.

EPDM těsnění má za úkol efektivně chránit dané SOLO CLEANLine modely před negativními dopady zásaditých (alkalických) látek.

Tyto chemické přípravky jsou ovšem vzhledem ke svému složení neaplikovatelné prostřednictvím klasických „zahradních“ postřikovačů (vzhledem k odlišnému provedení těsnění, trysek, nádrže atd.)

 Z toho důvodu jsou všechny Solo CleanLine modely určené pro zásadité (alkalické) vybaveny EPDM těsněním, které zabezpečuje jejich dlouhou životnost.

  • Objem nádrže 1,25l
  • Speciální SOLO štěrbinová tryska (pro plochý postřik) pro tvorbu kvalitní pěny
  • Lehká, pevná, průsvitná nádrž s viditelnou plnící stupnicí a velkým plnícím hrdlem
  • Snadné a rychlé tlakování až do hodnoty max. 3 bar
  • Bezpečnostní ventil pro uvolnění zbývajícího tlaku uvnitř nádrže
  • Ergonomické madlo s aretačním ventilem vhodné také pro práci v rukavicích
  • Zabezpečená stabilita díky třem opěrným podstavným bodům

Parametry pěnícího postřikovače Solo 303FB:

Bezpečnostní ventil Ano
Max. tlak 3 bar
Objem nádrže 1,25l
Materiál těsnění EPDM (pH 7-14)
Tryska zpěňovací - pro plochý postřik
Hmotnost 0,5 kg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekční postřikovače Solo CleanLine
Hmotnost: 0.5 kg