Postřikovač Solo 302-A CLEANLine 2l

Kód: 30201
Značka: SOLO
570 Kč 471 Kč bez DPH
Expedice do 3 pracovních dnů

ruční postřikovač, objem: 2l, tlak max. 3 bar, pro použití kyselých čisticích kapalin a pro rozprašovací roztoků obsahující oleje nebo chlorované uhlovodíky (pH 1-7), vybaveno těsněním: FKM, bezpečnostní ventil, hmotnost: 0,6 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postřikovač Solo 302-A CLEANLine 2l

Ruční postřikovač Solo 302-A CLEANLine je vybaven těsněním FKM (pH 1-7) pro použití kyselých čisticích kapalin a je také vhodný pro rozprašovací roztoků obsahující oleje nebo chlorované uhlovodíky. Nabízí kapacitu 2 l a max. Tlak postřiku max. 3 bar.

  • Lehká, pevná a průsvitná nádrž s lehce viditelnou plnící stupnicí a velkým plnícím hrdlem
  • Snadné a rychlé tlakování až do hodnoty max. 3 bar s velkým držadlem
  • Bezpečnostní ventil pro uvolnění zbývajícího tlaku uvnitř nádrže
  • Nastavitelná univerzální tryska
  • Ergonomické madlo s aretačním ventilem vhodné také na práci v rukavicích
  • Zabezpečená stabilita díky třem opěrným podstavným bodům a kuželovitého tvaru nádrže

Kyselé přípravky ph 1-7 (FKM)

Přípravky na bázi kyselin mají velice široké využití a jsou v dnešní době již nedílnou součástí nejrůznějších odvětví. Efektivně jsou využitelné pro čištění a dezinfekci například komerčních budov nebo autoservisů. Stejně tak často jsou ovšem aplikovány za účelem odstranění nejrůznějších usazenin (např. vápno) a v neposlední řadě k odstranění a prevenci vůči bakteriím a mikrobům.

Jsou potřebné pro hygienické ošetření a úklid nemocničních pokojů, ordinací a sálů, toalet, koupelen, komerčních kuchyní, bazénech, saunách, šaten atd.

Pro modely Solo Cleanline nejsou problém ani přípravky na bázi olejů či rozpouštědel. Tyto chemické přípravky jsou ovšem vzhledem ke svému složení neaplikovatelné prostřednictvím klasických „zahradních“ postřikovačů (vzhledem k odlišnému provedení těsnění, trysek, nádrže atd.)

Z toho důvodu jsou všechny Solo CleanLine modely - určené pro kyselé přípravky - vybaveny FKM těsněním, které zabezpečuje jejich dlouhou životnost.

Parametry postřikovače Solo 301-A CleanLine:

Bezpečnostní ventil Ano
Max. tlak 3 bar
Objem nádrže 2l
Materiál těsnění FKM (pH 1-7)
Tryska nastavitelná-dutý kužel
Hmotnost 0,6 kg


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekční postřikovače Solo CleanLine
Záruka: 24 měsíců