Budete-li potřebovat poradit, pište přes online podporu nebo na email obchod@hahn.cz. Děkujeme

Postřikovač Solo 307A CLEANLine 7l (Viton)

Kód: 30705
Značka: SOLO
2 090 Kč 1 727 Kč bez DPH
Expedice do 3 pracovních dnů

ruční konvový postřikovač, objem: 7l, tlak max. 3 bar, ramenní popruh, trubka 50cm - nekorodující, délka hadice 1,4m, pro použití kyselých čisticích kapalin a pro rozprašovací roztoků obsahující oleje nebo chlorované uhlovodíky (pH 1-7), vybaveno těsněním: FKM (Viton), bezpečnostní ventil, hmotnost: 2,8 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postřikovač Solo 307A CLEANLine 7l

Ruční konvový postřikovač Solo 307A CLEANLine je vybaven těsněním FKM (Viton) pH 1-7 pro použití kyselých čisticích kapalin a je také vhodný pro rozprašovací roztoků obsahující oleje nebo chlorované uhlovodíky.

  • Velké pístové čerpadlo
  • Široké plnící hrdlo a víko nádrže, které lze rychle zašroubovat a jejichž součástí je také zabudovaný držák trubky postřiku
  • Bezpečnostní ventil pro uvolnění zbývajícího tlaku uvnitř nádrže
  • Velice odolná tryska pro plochý postřik
  • Praktický dlouhý a široký ramenní popruh
  • Velice pevná (7mm silná!)a průsvitná nádrž s lehce viditelnou plnící stupnicí a velkým plnícím hrdlem

Kyselé přípravky ph 1-7 (FKM)

Přípravky na bázi kyselin mají velice široké využití a jsou v dnešní době již nedílnou součástí nejrůznějších odvětví. Efektivně jsou využitelné pro čištění a dezinfekci například komerčních budov nebo autoservisů. Stejně tak často jsou ovšem aplikovány za účelem odstranění nejrůznějších usazenin (např. vápno) a v neposlední řadě k odstranění a prevenci vůči bakteriím a mikrobům.

Jsou potřebné pro hygienické ošetření a úklid nemocničních pokojů, ordinací a sálů, toalet, koupelen, komerčních kuchyní, bazénech, saunách, šaten atd.

Pro modely Solo Cleanline nejsou problém ani přípravky na bázi olejů či rozpouštědel. Tyto chemické přípravky jsou ovšem vzhledem ke svému složení neaplikovatelné prostřednictvím klasických „zahradních“ postřikovačů (vzhledem k odlišnému provedení těsnění, trysek, nádrže atd.)

Z toho důvodu jsou všechny Solo CleanLine modely - určené pro kyselé přípravky - vybaveny FKM těsněním, které zabezpečuje jejich dlouhou životnost.

Parametry postřikovače Solo 307A CleanLine:

Bezpečnostní ventil Ano
Čerpadlo Píst
Max. tlak 3 bar
Objem nádrže 7 l
Materiál těsnění FKM pH 1-7 (Viton)
Popruh ramenní
Délka hadice 1,4m
Trubka 50cm - nekorodující !!
Tryska pro plochý postřik
Hmotnost 2,8 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekční postřikovače Solo CleanLine
Hmotnost: 2 kg