Budete-li potřebovat poradit, pište přes online podporu nebo na email obchod@hahn.cz. Děkujeme

Zádový akumulátorový postřikovač SOLO 416Li 20l

Kód: 41601
Tip
Značka: SOLO
ZDARMAZDARMA
416Li RGB 2015
12 490 Kč 10 322 Kč bez DPH
Expedice do 3 pracovních dnů

Objem: 20l, výbava: PRO, baterie: Lithiová-iontová 11,1V / 7,8 Ah, regulace prac. tlaku 2,5-4,3 bar, těsnění NBR, délka trubky: 50-90cm, hmotnost: 5,2 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zádový akumulátorový postřikovač SOLO 416Li 20l

Akumulátorový postřikovač SOLO 416Li je ideální pro použití nejen v exteriéru, ale i v uzavřených prostorách. Velmi tiché čerpadlo poháněné el. motorem napájeným energií z akumulátoru, poskytuje tlak buď 2,5 nebo 4,3 baru. Požadovaný tlak se volí kolébkovým přepínačem umístěným na boku postřikovače.

Na ergonomicky tvarované nádrži na 20 l postřiku je stupnice pro sledování obsahu. K nádrži je připojená hadička s kohoutem umožňující vylití nespotřebovaného postřiku a usnadňující propláchnutí postřikovače po ukončení práce. V místě kontaktu postřikovače se zády je měkčená opěrka zad. Rovněž nosné popruhy jsou měkce polstrované a široké, takže se nezařezávají do ramen. Hadice od čerpadla k ovládacímu ventilu měří cca 150 cm, takže umožňuje neomezený rádius pohybu paže.

Ruční ovládací ventil je osazený manometrem. Nastavitelná plastová trubka postřiku měří 50-90 cm a je ukončená kolínkem se štěrbinovou tryskou. Postřikovač se dodává s 12-V-Lithium-iontovou baterií 7,8 Ah. Doba nabíjení je cca 7 hodin. Nabíječka je součástí dodávky. Provozní doba při tlaku 2,5 barů (1. stupeň) je asi 5,9 hodiny a při tlaku 4,3 barů (2.stupeň) asi 3,7 hodiny. Akumulátor při dobíjení zůstává v postřikovači. Jako příslušenství je možné si pořidit další akumulátor a k němu připojovací kabely k nabíječce. Pak je možné tento náhradní akumulátor dobíjet i mimo postřikovač. K akumulátorovému zádovému postřikovači se dodává jako příslušenství celá řada trubek postřiku různých délek, různé trysky atd.

Solo 416 Li je určen pro profesionální použití v zahradnických podnicích, ve sklenících nebo pro každodenní práci v zahradnictví, při terénní úpravě a slouží k dezinfekci uzavřených místností s dobrou ventilací. Minimální požadavky na údržbu, silný průtok kapaliny, homogenní postřik, vysoce kvalitní materiály - to jsou hlavní výhody Solo postřikovačů.

Výhody akumulátorového postřikovače Solo 416Li: 

  • dobře sedí na zádech
  • volitelný tlak postřiku
  • držák trubky postřiku
  • široké polstrované nosné popruhy
  • dlouhá hadice pro široký rádius záběru
  • manometr
  • možnost využití řady příslušenství SOLO

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Model  SOLO 416Li
Objem 20 L
Baterie Lithiová-iontová 11,1V/7,8Ah
Tlak 2,5 a 4,3 bary
Těsnění NBR
Hmotnost 5,2 kg

 

VOLITELNÉ PŘÍPLATKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ:

TRUBKY:

TRYSKY:

KRYTY POSTŘIKU:

VENTILY:

MANOMETRY:

NAPÁJENÍ:

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Motorové a akumulátorové postřikovače
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 5.2 kg