Budete-li potřebovat poradit, pište přes online podporu nebo na email obchod@hahn.cz. Děkujeme

Zádový postřikovač Solo 435 Classic 20l

Kód: 43521
Značka: SOLO
3 990 Kč 3 298 Kč bez DPH
Expedice do 3 pracovních dnů

Objem: 20l, výbava: Classic, max. tlak 4Bar, čerpadlo: píst, těsnění: NBR, délka trubky: 50cm, hmotnost: 5kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zádový postřikovač Solo 435 Classic 20l

  • Profesionální zádový postřikovač s objemem nádrže 20 litrů.
  • Tento typ disponuje regulaci tlaku, nerozbitnou trubicí s tryskou o celkové délce více jak 50 cm a snadno ovladatelnou robustní rukojetí s rychlouzávěrem.
  • Plastová nádrž odolávající UV záření.
  • Pro maximální komfort při nošení je ergonomický tvarovaná robustní kovová páka čerpadla, která se dá při skladování otočit do vertikální polohy.
  • Stejně jako všechny postřikovače SOLO nesené na zádech má i tento přístroj solidní kovový podstavec a řadí se do dlouhé tradice nezničitelných tlakových postřikovačů SOLO.

Zádový tlakový postřikovač Solo 435 s nádrží na postřik o objemu 20 l. Je vhodný pro aplikaci postřiků na ochranu rostlin a různých čistících a dezinfekčních prostředků. Postřikovač je vyrobený z pevných lehkých plastů odolných proti záření UV. Postřiková kapalina se tlakuje ve vzdušníku uvnitř nádrže pomocí tlakovací páky.

Tlakovací páka se dá nainstalovat vlevo nebo vpravo - dle potřeby obsluhy - levák nebo pravák. Tlakuje se průběžně při aplikaci.

Tlak kapaliny se reguluje nastavením ventilu na vzdušníku. Postřikovač je vybavený pístovým čerpadlem. Tvar nádrže je uzpůsobený k pevnému dosednutí na záda a na nádrži je vyznačená stupnice množství obsahu kapaliny. Postřikovač je nesený na širokých polstrovaných popruzích.

Hadice mezi nádrží a ovládacím ventilem integrovaným v rukojeti je dlouhá asi 150 cm a umožňuje tak široký rádius ovládání. Součástí dodávky je štěrbinová tryska pro plošný postřik a tryska pro kruhový postřik (dutý kužel). Jako příslušenství se dodávají trubky různých délek a z různých materiálů, kryty postřiku, různé typy trysek, manometry atd.

TECHNICKÉ PARAMETRY SOLO 435 Classic:

Model 435 Classic
Typ čerpadla píst/membrána píst
Celkový objem 20l
Max. pracovní tlak (bar) 4
Těsnění NBR
Délka trubky (cm) 50
Váha prázdného stroje (kg) 5

 

VOLITELNÉ PŘÍPLATKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ:

TRUBKY:

TRYSKY:

KRYTY POSTŘIKU:

VENTILY:

MANOMETRY:

TĚSNĚNÍ:

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zádové postřikovače Solo
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 4.2 kg